www.bibliotekaradzyn.pl
image1 image2 image3 image3

Przedszkolaczki z Rywałdu z wizytą w naszej bibliotece (17.04.2018 r.)

Nasi mali goście wysłuchali bajeczki o marzeniach delfinka, pięknie odgadywali bajkowe zagadki, chętnie brali udział w zajęciach plastycznych oraz proponowanych zabawach. Ponadto przedszkolaczki dowiedziały się co to jest biblioteka i czym różni się od księgarni, poznały na czym polega praca bibliotekarza, usłyszały również jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki nie tylko z uśmiechem na twarzy, książeczką otrzymaną na pamiątkę, ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci do nas, aby móc się zapisać do biblioteki i tym samych korzystać z bogatej oferty dla dzieci, którą dysponuje radzyńska książnica. Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie Wojciechowskiej za miłe spotkanie. Zapraszamy na kolejne :)

J.R.

2018  Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Radzyniu Chełmińskim